Dolnośląska sala komunijna

Wspólnie z małżonką, jesteśmy rodzicami Bartka. W tym roku nasz synek będzie przystępował do Pierwszej Komunii Świętej. Jest to ważne wydarzenie dla naszej rodziny, ponieważ jesteśmy wychowani na fundamentach wartości chrześcijańskich i je kultywujemy. Chcieliśmy, by w dniu komunii towarzyszyła nam rodzina, dlatego przyjęcie komunijne postanowiliśmy zorganizować na sali.

Organizacja przyjęcia komunijnego na sali

sala na komunię dolny śląskGdy na początku tego roku uświadomiliśmy sobie z żoną, że komunia Bartka zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy przystąpić do jej organizacji.  Na początku zastanawialiśmy się nad jej organizacją w domu, jednak uzmysłowiliśmy sobie, że nie mamy tyle krzeseł i stołów. Nie na tyle, by pomieścić wszystkie najważniejsze dla nas osoby z rodziny. Dlatego też obiektem naszego zainteresowania stała się sala na komunię Dolny Śląsk to bardzo piękny region, dlatego też nie mieliśmy problemu ze znalezieniem równie ładnej sali, na której miałoby się odbyć przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej naszego syna Bartka. Stosunkowo szybko znaleźliśmy takową salę. Od początku przypadła nam do gustu. Ustaliliśmy z obsługą restauracji wszelkie sprawy organizacyjne i mogliśmy tylko oczekiwać na nadejście tego wielkiego dnia. Im bliżej było do komunii, tym wzrastał poziom naszej ekscytacji. Będzie to z pewnością jeden z piękniejszych dni, jakie wspólnie będzie nam dane przeżyć.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od komunii Bartka, jesteśmy z małżonką bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na wyprawienie następującego po niej przyjęcia w dolnośląskiej sali. Był to wyjątkowy czas, który mogliśmy celebrować razem z najbliższą rodziną w naprawdę wyjątkowym miejscu. Decyzja, którą podjąłem razem z żoną, była naprawdę dobrym posunięciem.