Posprzątanie kabiny prysznicowej

Bardzo lubię sprzątać. może nie każdy za tym przepada, ale ja lubię jak wokół mnie jest czysto. Ale też nie do przesady, że ciągle latam ze ścierką czy coś w tym styli, nie. Raczej sprzątam raz na tydzień. Myślę, że to i tak nie jest aż tak często, jak w przypadku niektórych osób. Bardzo dokładnie sprzątam łazienkę. Musi ona lśnić czystością.

Szklana kabina prysznicowa do posprzątania

kabiny prysznicoweW swojej łazience zamiast wanny mam prysznic. Jest on o wiele bardziej wygodniejszy od wanny. Prysznic mam szklany, więc szkoło można bardzo łatwo zabrudzić podczas mycia płynem do ciała lub mydłem. Bardzo często powstają zacieki. Ale ja mam to swój sposób. Po każdym użyciu prysznica wycieram szkło specjalną myjką, taką którą używa się do mycia szyb w samochodzie lub jak myjemy okna. Dzięki gumowej końcówce zbieram wodę jaka się zgromadził na szybie. Kabiny prysznicowe efektownie wyglądają jak są czyste. Dlatego nie lubię zacieków na szybie od prysznica. Ale jego sprzątniecie zajmuję chwilę. Dlatego sprzątam prysznic po każdym użyciu. Resztę łazienki sprzątam co tydzień. Taki odstęp czasu jest jak najbardziej odpowiedni. Bardzo dokładnie myję kafelki, to one zajmują dużo czasu w łazience przy sprzątaniu. Ale efekt jest doskonały, łazienka po sprzątaniu aż lśni. I tak ma być. Jak już wspomniałam lubię czystość. Mam do tego specjalne środki, więc sprzątanie jest dla mnie czysta przyjemnością i bardzo dobrze mi idzie wtedy sprzątanie. Są rzeczy w domu, które sprzątam codziennie, chodzi tutaj mi o prysznic, jego trzeba sprzątam po każdym korzystaniu. Ja po prostu nie lubię zacieków na szybie od kabiny prysznicowej.

Warto sprzątać w mieszkaniu. Ja należę do osób, które lubią porządek, ale nie sprzątam wszystkiego codziennie, oprócz drobnych rzeczy takich jak prysznic. Tą rzecz wolę posprzątać codziennie, ale nie zajmuje mi to zbyt dużo czasu. Wystarczy wytrzeć szybę specjalną szczotką i przetrzeć ściereczką i gotowe. Prysznic lśni czystością.