Produkowałem sporo różnorodnych lamp

Produkcją oświetlenia zajmowałem się od samego początku. Ojciec prowadził własną firmę i do wszystkiego mnie przygotował. Firmę przejąłem zaraz po tym jak ojciec przeszedł na emeryturę i byłem doskonale przygotowany do samodzielnego zarządzania dużym przedsiębiorstwem.

Producent lamp na targach handlowych

lampy oświetlenieOjciec produkcją oświetlenia zajmował się całe życie i nic dla niego nie stanowiło problemu. Ja lubiłem jak on wyzwania i inwestowałem w różne lampy oświetlenie, które wprowadzaliśmy do obrotu. Zatrudniłem nawet projektanta, który pracował dla mnie od kilku miesięcy. Dzięki jego pomysłom na rynku pojawiło się nowoczesne oświetlenie i wyjątkowo eleganckie lampy. Postawiłem głównie na nowoczesne rozwiązania, ponieważ chciałem przodować w swojej branży. W ciągu roku na rynek wypuściłem kilkanaście nowych lamp. Kiedy dowiedziałem się o targach handlowych dla branży oświetleniowej to nie mogłem tej okazji przepuścić. Zapisałem się więc i dostałem własne stanowisko. Na targi zabrałem nie tylko lampy, które pojawiły się w ostatnim czasie, ale każde oświetlenie, które produkowane było w mojej firmie. Chciałem nawiązać jakieś kontakty z dużymi firmami, które miałyby zaopatrywać się w produkty właśnie u mnie. Moją ofertą zainteresowało się sporo osób a wynik ten był zadowalający. Projektantowi zleciłem zaprojektowanie lamp wiszących oraz biurkowych, żeby jeszcze bardziej wzbogacić ofertę. Po targach odezwało się dużo osób i chciałem mieć jak najlepszą ofertę na rynku.

Podpisałem wiele wartościowych kontraktów i firma pracowała od tego czasu na pełnych obrotach. Moi pracownicy wyrabiali się z zamówieniami i każdy kontrahent otrzymywał zamówione lampy zawsze na czas. To sprawiło, że byłem godnym zaufania producentem dla wszystkich.