Wspaniałe wanny z hydromasażem

Nigdy nie lubiłam imprez i długich podróży. Należałam do domatorów i większość czasu wolałam spędzać w zaciszu własnych czterech kątów. Jednak nie byłam jakimś odludkiem. Uwielbiałam gościć znajomych, przygotowywać im różne smakołyki, ciasta, obiady, czy kolacje. Ciągle zmieniałam też wyposażenie mojego domu, bo nie lubiłam rutyny.

Własna wanna jacuzzi w domu moim marzeniem

wanny z hydromasażem ze sklepuOstatnio również zastanawiałam się, co takiego mogłabym zmienić w mieszkaniu. Były bardzo chłodne dni, nic się człowiekowi nie chciało, jak to zwykle jesienią było. Wtedy pomyślałam, że wanny z hydromasażem ze sklepu internetowego, w którym często kupowałam, na pewno byłyby strzałem w dziesiątkę w takiej sytuacji. Mogłabym się rozłożyć w takiej wannie, zapalić świeczki i rozkoszować się jakimś olejkiem aromatycznym unoszącym się w powietrzu. Wyobraziłam sobie też moich znajomych, który na pewno padliby z wrażenia i bardzo chętnie nie wychodziliby w ogóle z takiej wanny. Postanowiłam zamówić jedną, ponieważ nie ma co zwlekać, gdy w głowie wykiełkuje jakiś dobry pomysł. Przywieźli mi ją bardzo szybko i poprosiłam o zamontowanie. Na szczęście miałam duży dom, więc jedną łazienkę można było przerobić akurat na takie małe spa z hydromasażem. Pierwsza skorzystałam z wanny ja sama i cieszyłam się z jej możliwości. Przesiedziałam w niej chyba ze dwie godziny, bo woda cały czas się na nowo wymieniała i nagrzewała. Czułam się wspaniale i nie żałowałam, że zdecydowałam się na taki zakup. Taka wanna wystarczy mi na wiele lat.

Oczywiście od razu na następny dzień zaprosiłam moje przyjaciółki. Były zdumione, że zdecydowałam się na zakup jacuzzi i niezwykle szczęśliwe. Zrobiłyśmy sobie tego dnia babski wieczór i niczego nam nie brakowało więcej do szczęścia. Dobre towarzystwo, kąpiel, świeżo upieczone ciasto i gorąca herbatka z malin, to podstawa dobrej zabawy.