Elegancki zegarek prezentem dla siostry

Ze swoją siostrą Beatą zawsze miałem dobre relacje. Troszczyłem się o nią jak była młodsza i broniłem przed wszystkim, co jej szkodziło. Do teraz mamy dobre kontakty mimo, iż każde z nas poszło w swoją stronę. Beata jest dla mnie ważna, bo ją kocham.

Sprezentowanie siostrze eleganckiego zegarka

eleganckie zegarki damskieZałatwiłem siostrze pracę w swojej firmie, ponieważ skończyła szkołę i szukała zatrudnienia, żeby zarobić na studia zaoczne. Był jeden problem. Beata zawsze się spóźniała, więc codziennie rano dzwoniłem do niej, żeby ją obudzić do pracy. Zbliżały się jej urodziny, co było idealnym momentem na kupienie jej zegarka w prezencie. Powinna go nosić, żeby więcej się nie spóźniać. Widziałem eleganckie zegarki damskie w sklepie jubilerskim, w którym kupowałem pierścionek zaręczynowy dla swojej Kamili. Zegarki, które tam były dostępne prezentowały się wyjątkowo elegancko, co dawało mi pewność, że moja siostra Beata będzie zadowolona z takiego prezentu. Lubiła biżuterię, dlatego zdecydowałem się kupić jej zegarek damski na bransolecie. Wybrałem piękny zegarek damski na złotej bransolecie. Od razu mi się spodobał, ponieważ był delikatny z bardzo czytelną tarczą. Co prawda nie miał funkcji budzika, ale to nie stanowiło problemu. Beata nosząc zegarek na ręce będzie mogła mieć czas pod kontrolą. Zegarek był dość drogi, ale markowy. Moja siostra lubiła takie rzeczy i mogłem mieć pewność, że dzięki temu zegarek na pewno będzie nosiła. Miałem dla niej idealny prezent urodzinowy.

Beata z zegarkiem się nie rozstawała. Traktowała go jako biżuterię, ale przy okazji kontrolowała godzinę i nigdzie się już nie spóźniała. Nie musiałem nawet rano dzwonić do niej, żeby obudzić ją do pracy, bo sprawiła sobie budzik. Wiedziałem, że sobie poradzi ze wszystkim.

Opublikowano w Moda