Jaka powinna być najlepsza bluzka do karmienia?

Która z nas nie lubi ładnie wyglądać. Wszystkie dbamy o to, w jakim stroju i fryzurze przechodzimy przez próg naszego domu. Nieważny jest nasz wiek czy stan cywilny. Starsza pani także może być zadbana, modna i dystyngowana. Trudnym czasem w tej kwestii jest okres ciąży, ale szczególnie pierwszych miesięcy życia malucha.

Cechy najlepszych bluzek do karmienia

najlepsze bluzki do karmieniaTo zwykle czas, gdy musimy przyzwyczaić się do całkiem nowej sytuacji. Zmieniamy wszystkie swoje przyzwyczajenia i rytm dobowy. Nie sprzyja to naszemu samopoczuciu i często zaniedbujemy wtedy swój wygląda. Skupiamy się też głównie na potrzebach malucha. Podobno kluczem do sukcesu jest tu połączenie praktyczności i wygody ze stylem i pięknem. Konkretnie chodzi o to, aby dobierane fryzury, makijaże i stroje były dla nas wygodne i dość szybkie w przygotowaniu, ale zarazem dobrze się prezentowały. Najważniejsza sprawa w macierzyństwie i wyglądzie to karmienie dziecka piersią. Większość kobiet chce to robić, jednocześnie dobrze się ubierając. Trzeba więc wybrać najlepsze bluzki do karmienia. Najlepsze, czyli po pierwsze praktyczne. Bluzka powinna mieć odpowiednio wycięty dekolt lub być sprytnie zapinana, co ułatwia szybkie i łatwe nakarmienie malucha w każdym miejscu. Dobrze, aby zawierała w składzie elastan, co spowoduje, że będzie się rozciągać i nie skrępuje żadnych ruchów. Przy tym jednak może być modna! Wystarczy wybrać wzór na czasie lub odcienie królujące w danym sezonie. Dobrze wykonana bluzka do karmienia wygląda całkowicie jak tradycyjna – nie musimy się jej wstydzić.

Warto zadbać w okresie po porodzie o wygodną, ale też stylową garderobę. Najważniejsze dla mam są bluzki do karmienia. Wybierzmy je z głową we wzorze na czasie lub w ulubionych barwach. Znajdziemy je zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Stawiajmy na wygodę, ale też na styl i dobre samopoczucie. 

Opublikowano w Moda