Meble w gabinecie medycznym

Hubert i ja jesteśmy przyjaciółmi od podstawówki – zawsze spędzaliśmy razem przerwy, a po szkole chodziliśmy na plac. Będąc małym dzieckiem nie spodziewałam się nigdy, że nasza przyjaźń przetrwa tyle lat i teraz, gdy oboje pracujemy, będziemy się jeszcze z sobą zadawać. Przeżyliśmy razem wiele ważnych wydarzeń – studniówkę, pierwszą pracę i studia medyczne.

Wspólny gabinet i wybór mebli medycznych

wyposażenie gabinetu medycznegoPo ukończeniu studiów wiedzieliśmy, że chcemy nadal pracować lub mieszkać blisko siebie, nie widzieliśmy innej opcji. Podczas szukania pracy i nieudolnych próbach zatrudnienia się w szpitalach stwierdziliśmy, że musimy poradzić sobie inaczej. Hubert zaproponował wspólny biznes i otworzenie gabinetu medycznego. Zaangażowaliśmy w to naszych znajomych, którzy mieli już doświadczenie w zawodzie i zaledwie kilka miesięcy później mogliśmy otworzyć gabinet. Podczas gdy mój przyjaciel zajął się formalnościami, ja projektowałam wygląd pomieszczeń. Potrzebne nam było odpowiednie wyposażenie gabinetu medycznego, dlatego wybrałam się do specjalnego sklepu. Wraz ze znajomą, która mi towarzyszyła, wybrałyśmy meble w jasnych odcieniach – szafy, szafki, biurka, krzesła, kozetki i inne, niezbędne do badań, elementy. Niektóre z mebli zamówiłyśmy na wymiar, aby mieć pewność, że każdy element w gabinecie będzie pasował rozmiarem. Zadbałyśmy też o akcesoria i dekoracje, które miały być odpowiedzialne za stworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie.

Dzisiaj, pięć lat później, nasz gabinet odwiedzają setki pacjentów. Zajęliśmy się prywatną opieką zdrowotną, głównie nad osobami starszymi, co przyniosło nam ogromny sukces. Pomimo upływu lat i wspólnej pracy moja przyjaźń z Hubertem nadal jest tak silna, jak na samym początku. Razem zajmujemy się tym, co lubimy najbardziej – leczeniem ludzi.