Model samochodu zabytkowego dla dziadka

Mój dziadek był już w takim wieku, że miewał problemy z pamięcią. Swój dawny samochód jednak pamiętał bardzo dobrze. Wiedział dokładnie jaki miał kolor, jakiej pojemności był silnik za jakie pieniądze kupił go w tamtych czasach. Dziadek był mocno związanym z tamtym samochodem.

Zamówienie metalowego modelu auta dla dziadka

metalowe modele samochodów zabytkowychNa osiemdziesiąte urodziny postanowiłem dziadkowi zrobić wyjątkowy prezent. Tak często opowiadał mi o swoim dawnym samochodzie, że znałem go w najmniejszych szczegółach. W internecie kiedyś natrafiłem na firmę, która wykonywała metalowe modele samochodów zabytkowych i taki właśnie model postanowiłem zamówić dla swojego dziadka. Pomysł był tak doskonały, że wiedziałem, że dziadek dostanie właśnie ode mnie najlepszy prezent. Zlecenie złożyłem dużo wcześniej, gdyż wiedziałem, że wykonanie modelu samochodu zabytkowy jest zajęciem czasochłonnym. Koszt nie miał dla mnie znaczenia. Model miał wyglądać dokładnie tak jak prawdziwe auto. Wzór przesłałem za pośrednictwem poczty elektronicznej i wpłaciłem zaliczkę. Na wykonanie modelu samochodu musiałem czekać miesiąc. ale było warto. Kiedy go otrzymałem, to wyglądał dokładnie tak, jak opowiadał dziadek. W dniu urodzin jako pierwszy wręczyłem dziadkowi prezent, który dziadek od razu rozpakował. Kiedy zobaczył metalowy model samochodu zabytkowego, jakim jeździł w młodości, to się wzruszył. Był tak zadowolony z tego prezentu, że pozostałych już nie rozpakował. Sprawiło mi to ogromną przyjemność.

Ojciec był ze mnie dumny. Wiedział jak bardzo kochałem dziadka. Prezent, który dla niego zamówiłem był bardzo wyjątkowy i wprawił dziadka w dobry nastrój na długi czas. Model samochodu trzymał na stoliku przy biurku i nikomu nie pozwalał go dotykać. Był dla niego bardzo cenny.