Oczyszczanie uszu we Wrocławiu

Medycyna niekonwencjonalna cieszy się coraz większą popularnością. Nie bez przyczyny, ponieważ coraz więcej osób jest świadomych konsekwencji stosowania sztucznie wyprodukowanych produktów. Bywa, że metody naturalne są znacznie skuteczniejsze od tych konwencjonalnych i farmakologicznych. 

Konchowanie uszu we Wrocławiu

świecowanie uszu wrocławNiektóre metody medycyny niekonwencjonalnej były znane już w starożytnym Egipcie, w kulturze Majów i Azteków. Jedną z tych metod jest świecowanie uszu, inaczej konchowanie. Metoda ta doskonale oczyszcza uszy z zalegającej woskowiny. Najkorzystniej sprawdza się w leczeniu chorób laryngologicznych, takich jak zapalenie zatok i zapalenie gardła. Często daje bardzo dobre efekty w leczeniu niedosłuchu, przeziębienia i łagodzeniu bóli migrenowych. Świecowanie uszu Wrocław jest bezpieczne. Głowę kładziemy na boku, na małej poduszce. Cała twarz jest osłaniana specjalną tkaniną, która chroni przed oparzeniem. Świeca do konchowania wykonana jest z materiałów lnianych, miodu i wosku pszczelego. Bardzo często jest wzbogacana olejkami eterycznymi, które potęgują działanie tego zabiegu. Świeca jest bardzo cienka i wkładana do ucha na głębokość około 1 cm. Jej nasada nie spala się, więc nie ma ryzyka poparzenia. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny, choć posiada wielu przeciwników i zwolenników warto go wypróbować. Cena takiego zabiegu we Wrocławiu to koszt z rzędu 30 do 80 złotych. Wykonamy go w gabinetach spa oraz medycyny niekonwencjonalnej.

Leczenie wielu chorób bywa długotrwałe i uciążliwe. Farmakoterapia ciągnie za sobą mnóstwo skutków ubocznych, bywa nieskuteczna i toksyczna dla naszego organizmu. Poza tym koszt leków bardzo często jest wysoki. W szczególności tendencje do nawracania ma zapalenie zatok, dlatego jeśli często mamy z tym do czynienia powinniśmy zastanowić się nad konchowaniem uszu, ponieważ może to przynieść oczekiwany efekt.