Potrzebowałam firmy sprzątającej do domu

Mam bardzo duże mieszkanie. Oboje z mężem pracujemy bardzo dużo i nie zawsze mamy czas na to, żeby zająć się sprzątaniem. Kiedy mamy wolny czas wolimy go spędzić ze sobą albo gdzieś wyjść, aniżeli myć okna i trzepać dywany. Postanowiliśmy, że zatrudnimy jakąś firmę sprzątającą, bo inaczej nasze mieszkanie już wkrótce zacznie przypominać krajobraz po burzy.

Gdzie w Krakowie znajdę firmę sprzątającą?

kraków firma sprzątającaZależało mi na tym, aby znaleźć fachową firmę sprzątającą, której będę mogła zaufać. W końcu mieliśmy wpuszczać jej pracowników do domu, a wiedziałam że nie zawsze będę w stanie przypilnować każdego pracownika. Poszukiwania odpowiedniej firmy rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: kraków firma sprzątająca i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu firm na terenie Krakowa znalazłam jedną z bardzo dobrymi opiniami klientów. Jej pracownicy byli bardzo dokładni i skrupulatni w sprzątaniu. Firma posiadała profesjonalny sprzęt myjący i odpowiednie środki czystości, dzięki czemu sprzątanie było szybkie i skutecznie. Firma była zaufana i brała pełną odpowiedzialność za swoich pracowników. W razie jakichkolwiek uszkodzeń mienia zwracane mi były wszelkie koszty. Zdecydowałam się skorzystać z oferty tej firmy. Atrakcyjne było również to, że pierwsze sprzątanie miałam w promocyjnej cenie. Za pierwszym razem bardzo dokładnie pilnowałam pracowników.

Byłam bardzo zadowolona z ich usług. Mieszkanie w ciągu kilku godzin zostało bardzo profesjonalnie wysprzątane. Pracownicy dobrze wiedzieli co i jakimi środkami należy myć. Byli w tym bardzo skrupulatni i dokładni. Mieszkanie po ich wizycie wprost lśniło. Zdecydowałam się nawiązać z tą firmą sprzątającą długotrwałą współpracę. Bardzo dobrze wykonywali oni swoje obowiązki, a ja miałam więcej czasu dla siebie.