Stylowe torebki ręcznie robione

Zbliżały się urodziny mojej mamy. Wiedziałam, że na pewno przygotuje coś dobrego i nas zaprosi. Gdy ma urodziny zajmuje się pieczeniem ciast i robieniem obiadu dla całej rodziny. Uwielbiała mieć gości, bo kiedy się wyprowadziliśmy, w domu zrobiło się strasznie cicho. Dlatego urodziny były momentem, gdy dom był pełen.

Piękna torebka handmade

torebki na ramię ręcznie robioneBył czas zastanowić się nad odpowiednim prezentem. Pomyślałam, że mogłabym kupić mamie coś użytecznego, co zawsze miałaby przy sobie. Wymyśliłam, że torebki na ramię ręcznie robione byłyby idealnym prezentem. Mama akurat ostatnio narzekała, że nie ma żadnej takiej większej torby na drobiazgi i musi brać ze sklepu reklamówki. Dlatego pomyślałam, że taki podarunek będzie trafny. Torebki ręcznie robione z pewnością będą unikalne, nie jest to jeden ten sam model różniący się jedynie kolorami i nazwą marki sklepu. Przy torebkach hand made można personalizować zamówienie i wybierać sobie dowolne wzory. Kiedy się o tym dowiedziałam, postanowiłam wybrać dla mamy coś specjalnego. Wiedziałam mniej więcej jaki lubi styl. Musiałam tylko przekazać informacje w odpowiedni sposób. Torbę zamawiałam przez internet i można było skontaktować się ze sprzedającym przez formularz kontaktowy. Napisałam i szybko uzyskałam odpowiedź. Przemiła pani wykonała torebkę w całości taką jak chciałam. Nawet uchwyty zrobiła takie jakie zasugerowałam. Nie byłam pewna, czy można, a jednak.

Byłam zachwycona torebką i postanowiłam, że dla siebie również zamówię taką, jaką będę chciała. Mama również była zadowolona z prezentu. Powiedziała, że trafiłam w jej gust. Zapytała też gdzie dostałam taką torebkę, o jakiej zawsze marzyła. Nie mogła się nadziwić, że wszystko było robione na zamówienie i potrafiłam tak odwzorować jej wzór.