Wycieczki rowerowe z dziećmi

Udając się na wycieczkę rowerową z dzieckiem, należy mierzyć siły na zamiary. Wiadomo, że jeśli dziecko jest zupełnie samodzielne i potrafi samodzielnie przemieszczać się na rowerze, to nie mamy wtedy większych problemów. Jednak w sytuacji, gdy dziecko jest mniejsze i nie koniecznie dobrze radzi sobie z rowerem, dobrym rozwiązaniem będzie przyczepka rowerowa.

Wybór przyczepki firmy Qeridoo

lekka przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1Wspomniana w tytule firma Qeridoo oferuje nam całkiem imponujące produkty. Jednym z nich jest lekka przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1, która jest zrobiona z aluminium.  W standardzie ta przyczepka jest  wyposażona w folię przeciwdeszczową  oraz moskitierę, które można zwinąć. Całość można podczepić po jej zwinięciu. Wszystkie folie, jakie są umieszczone w przyczepce, są wykonane  z bardzo dobrego materiału, który jest elastyczny i trwały. Dodatkową zaletą jest bagażnik, który co ważne przy dzieciach jest pojemny. Całość zakrywana jest osłoną oraz od dołu poszyciem z rzepami, co uniemożliwia wypadnięcie jakiejś rzeczy, którą przewozimy. Pojazd dla dzieci jakim niewątpliwie jest lekka przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1, składa się szybko i prosto i co bardzo ważne nie wymaga użycia dużej siły. Koła odpinamy jedynie naciskając guzik i wyciągając je. Kolejnym atutem tej przyczepki jest  koło spacerowe, które  jest pompowane, dzięki czemu wygodnie pokonuje się różne trasy. Jeżeli chodzi o siedziska dla dzieci jest twarde, ale wygodne.  Samo wnętrze przyczepki jest dość spore a po bokach są umieszczone  2 kieszonki na drobiazgi dziecka.

Model przyczepki o jakim mowa w powyższym tekście, jest dobrą alternatywą dla innych przyczepek rowerowych. Nie jest to przyczepka warta miliony, ale jest bardzo trwała i co ważne lekka, a dziecko jadąc w niej, czuje się komfortowo i bezpiecznie. Taka przyczepka to bardzo fajna sprawa dla rodziców, którzy lubią wycieczki rowerowe.