Zorganizowanie kameralnego przyjęcia weselnego

Pracowałam na etacie, ale jednocześnie robiłam dodatkowe kursy. W przyszłości marzyłam o tym, żeby zostać konsultantką ślubną. Uwielbiałam wesela i dlatego taki kierunek zamierzałam obrać. Znalazłam kurs, na który poszłam i dzięki temu wiele się nauczyłam.

Profesjonalnie zorganizowane przyjęcie weselne dla siostry

organizacja przyjęcia weselnego lubuskieMoja starsza siostra oznajmiła podczas obiadu niedzielnego u rodziców, że jej chłopak Tomek jej się oświadczył i zdecydowała się wyjść za niego za mąż. Wszystkich ta informacja bardzo ucieszyła, bo był to wspaniały chłopak, który miał dobry wpływ na moją siostrę. Zrobiło mi się niezmiernie miło, gdyż siostra poprosiła mnie, żebym zajęcia się organizacją jej wesela. Doceniłam tak ogromne zaufanie i obiecałam dać z siebie wszystko. Miałam świadomość, że to nie było łatwe zadanie, bo wiele pracy wymagała odpowiednia organizacja przyjęcia weselnego Lubuskie było województwem, gdzie było sporo firm oferujących takie usługi, ale siostra wybrała mnie. Dlatego musiałam się postarać. Podczas rozmowy z siostrą i Tomkiem, dopytałam o szczegóły ich przyjęcia weselnego. Dowiedziałam się jakie były ich oczekiwania i na bazie tych informacji mogłam zabrać się za organizację. Zanim jednak przystąpiłam do działania, to spisałam sobie w punktach wszystkie rzeczy, które musiałam załatwić. Organizację wesela zaczęłam od znalezienie kameralnej sali weselnej dla trzydziestu osób, bo taka ilość miała zjawić się na weselu siostry. Reszta już poszła bardzo sprawnie.

Przyjęcie weselne zorganizowałam bardzo profesjonalnie i siostra była zachwycona. To uświadomiło mi, że jestem gotowa na to, aby świadczyć usługi na większą skalę. Dzięki szkoleni zdobyłam niezbędną wiedzę, która ułatwiła mi zadania związane z przygotowaniem wesela siostry.